Superion on ketterä, projektinjohtoon ja hanke- kehitykseen erikoistunut yritys.

tutustu tarkemmin

Let's build something together

Superion Oy on ketterä, laadukkaaseen rakennuttamiseen, projektinjohtoon ja hankekehitykseen erikoistunut yritys.

Vahvuutenamme on erittäin monipuolinen kiinteistö- ja rakennusalan kokemus ja asiantuntemus, jonka avulla kykenemme itsenäiseen hankekehitykseen ja projektihallintaan kaikkein haastavimmissakin projekteissa.

Olemme sitoutumaton toimivan johdon omistama yritys, jonka henkilökunnalla on kymmenien vuosien kokemus kiinteistökehittämisen, kiinteistöjohtamisen ja rakentamisen alalta. Tarvittavan projektiorganisaation luomme oman kattavan kontaktiverkostomme kautta aina hankekohtaisesti.

Yritys

Superion Oy

y-tunnus 2866792-3

Lahden toimisto

Päijänteenkatu 9 A 3

15140 Lahti

Helsingin toimisto

Kalevankatu 22 B 28

00100 Helsinki

Yhteystiedot

Arto Korhonen

Hankekehitys ja rahoitus

arto.korhonen@superion.fi

+358 40 574 3314

Juha Keiski

Rakentaminen ja projektinjohto

juha.keiski@superion.fi

+358 40 519 0183

Jari Tulokas

Hallinto, talous ja hankekehitys

jari.tulokas@superion.fi

+358 500 287 661

Samu Jokelainen

Projektipäällikkö

samu.jokelainen@superion.fi

+358 40 047 1393

Perttu Koljonen

Kiinteistöpäällikkö

perttu.koljonen@superion.fi

+358 50 911 5190

Riku Kangas

Työnjohto

riku.kangas@superion.fi

+358 50 449 9666

Laskutus

Sähköinen Laskutusosoite

Verkkolaskutusosoite: 003728667923

Välittäjä: OpusCapita Solutions Oy

Pankkiverkosta lähetettäessä välittäjän tunnus E204503

Paperiset Laskut

Superion Oy

PL 94167

00063 LASKUTUS

Laskutusohje Procountoriin

Laskutusta koskevat kyselyt

Päivi Ketola

+358 503 280 940

paivi.ketola@kpi.fi